Denizli Valiliği Bünyesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Organizasyonunda Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği Verildi

     Ramazan Ayı münasebetiyle ilimizde düzenlenen iftar programında Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve eşi, Denizli Valimiz Sayın Hasan KARAHAN ve eşi, Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan V. Bilal Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Daire Müdürleri ile Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz bir araya geldiler.     

     Şehitlerimiz ve gazilerimiz onuruna verilen yemekte okunan Kur-an’ı Kerim'in ardından dualar edildi. Akabinde Sayın Bakanımız ve Sayın Valimiz bu anlamlı günde Şehit Ailelerimiz, gazilerimiz ve aileleri ile birarada olmaktan onur duyduklarını belirterek duygu yüklü konuşmalar yaptılar.

     Sayın Bakanımız ve beraberindeki protokolümüzün Şehit Aileleri ve Gaziler ile yakından ilgilendikleri program sohbet halinde, tüm ailere hal ve hatırlarını sormalarıyla ve Şehitler için okunan dualar ile son buldu.


 

Sonraki Sayfa: ASP Gençlik ve Spor Kulübü 1. Amatör Kümeye Yükseldi

Önceki Sayfa : Geleneksel Koruyucu Aile İftar Yemeği Programımız Merkezefendi Belediyesi ile Birlikte Gerçekleştirildi