Okul Destek Projesi Kapsamında Dalyan Gezisi Düzenlendi

     Bakanlığımız tarafından finanse edilip Müdürlüğümüzce uygulanan Okul Destek Projesi kapsamında aileleri yanında Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) Hizmetinden yararlandırılan çocuklarımızın okul dışı zamanlarını değerlendirmek, çocuklarımızı dış uyaranlardan korumak ve akranları ile eşit fırsatlara kavuşabilmeleri için ekonomik desteğin yanı sıra sosyal, kültürel, akademik ve sportif faaliyetlerle desteklenebilmeleri için 2017 yılından bu yana faaliyetler gerçekleştirilmektedir.
    Bu kapsamda, Müdürlüğümüzce SED Hizmetinden yararlandırılan 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimize yönelik 20.07.2018 tarihinde Dalyan mevkiine günübirlik gezi düzenlenmiştir. Görevli personellerimiz eşliğinde geziye katılan çocuklarımız kahvaltının ardandan Güzelköy’ü gezmiş, Dalyan’da tekne turuna katılmış, tur sonrasında Yuvarlak Çay’a hareket etmiş ve akşam yemeğinin ardından Denizli’ye dönmüşlerdir. Gezi sonunda, memnuniyet ve mutluluklarını dile getiren çocuklarımız ve aileleri, kendilerine sunulan hizmetlerden memnun olduklarını, bu tarz etkinliklerin devam etmesini istediklerini belirterek teşekkürlerini iletmişlerdir.
     Müdürlüğümüz, proje kapsamında yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edecektir.Sonraki Sayfa: Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Konusunda Planlanan Eğitimlerimiz Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Devam Ediyor

Önceki Sayfa : AEP Kapsamında Eğitimlerimiz Devam Ediyor