Ramazan Bayramı ve Babalar Günü

     Ramazan Bayramı münasebetiyle 11 Haziran-14 Haziran 2018 tarihleri arasında 263 şehidimizin yakınları İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarca ziyaret edilerek bayramları kutlanmıştır.

     17 Haziran 2018 Pazar gününün Babalar Günü olması nedeniyle ilimizde ikamet eden 103 şehit babası ziyaret edilmiş olup babalar günü kutlanarak hediyeleri takdim edilmiş, ailelerimiz ile bayramlaşılıp hasbihal edilmiştir.

     14 Haziran 2018 Perşembe günü Ramazan Bayramı arifesinde saat 11:00’de ilimiz Asri Mezarlık Asker Şehitliği ve Polis Şehitliğinde düzenlenen törene Sayın Bakanımız Nihat ZEYBEKCİ ve eşi, Sayın Valimiz Hasan KARAHAN ve eşi, ilimiz protokol üyeleri ve şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları ile tüm Denizli halkımız katılım sağlamışlardır. Törende il müftülüğü din görevlilerince okunan Kur’an-ı Kerim Tilaveti sonrasında Sayın İl Müftümüz dua etmiştir. Yapılan dualar sonrasında Sayın Bakanımız öncülüğünde Sayın Valimiz ve diğer protokol üyeleri şehitlerimizin kabirlerine karanfil bırakarak aileler ile bayramlaşmışlardır.

     Şehitlik ziyaretlerinin akabinde Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğümüzden Hizmet alan yaşlılarımız ve 13-18 Yaş Çocuk Evleri Sitesinde KAlan Çocuklarımız ile bayramlaşmalar devam etmiş, bayram şenliği Huzurevimizdeki program eşliğinde bir gün öncesinden başlayarak ziyeretler ve sohbetler eşliğinde devam etmiştir.


Sonraki Sayfa: Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Önceki Sayfa : 15 Temmuz Demokrasi Şehidi ve Gazilerimizin Evlerine Ziyaretler Gerçekleştirildi